Волинська «Солідарнсть» долучилась до організації спортивних змагань у Луцьку

23 серпня в нашому місті на площі перед центральним входом у головний корпус Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки комітет по фізичній культурі та спорту, відділ у справах сім’ї та молоді Луцької міської ради спільно з федерацією баскетболу Волинської області «Мега-баскет», обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» організували відкритий турнір м. Луцька з вуличного баскетболу (3х3), присвячений Дню Державного Прапора України та 24-ій річниці Незалежності України. До спортивного свята долучились й жіноче крило партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка на чолі з Юлією Гринчук. У турнірі взяли участь 25 команд загальною кількістю понад 100 учасників з Кузнєцовська, Рівного, Жидичина, Луцького району, Ковеля та Луцька, серед яких – 5 дівчачих, 8 юнацьких та 12 чоловічих команд.

Приємно відзначити, що з кожним роком турнір з вуличного баскетболу, що відбувається у нашому місті, набирає популярності й географія команд розширюється. Слава про луцькі відкриті міські турніри вийшла вже далеко за межі міста та області.

За підсумками змагань, переможцями та призерами у вікових категоріях стали:

  • 2001 р.н. і молодші (юнаки):

І місце – KILL (с. Маяки Луцького району); ІІ місце – “Жидичин” (с. Жидичин); ІІІ місце – ALL-STAR (м. Луцьк).

  • 1997 р.н. і молодші (юнаки):

І місце – “Волинська бандьоха” (м. Луцьк); ІІ місце – “Кавун” (м. Луцьк); ІІІ місце – WILD WEST (м. Рівне).

  • Дорослі (чоловіки):

І місце – “Бургер” (м. Луцьк); ІІ місце – WILD WEST (м. Рівне); ІІІ місце – “Волинська бандьоха” (м. Луцьк).

  • Дівчата:

І місце – “Бобренята” (м. Кузнєцовськ); ІІ місце – “Бобри” (м. Кузнєцовськ); ІІІ місце – “Алмази” (м. Луцьк). Також традиційно серед учасників був проведений конкурс на найвлучнішого гравця (кидки з трьохочкової зони). Переможцями конкурсу стали Михайло Серьогін (“КILL”) та Владислав Войтович (“Кавун”). Всіх переможців та призерів було нагороджено дипломами, медалями відповідних ступенів та призами від організаторів і спонсорів змагань.

Оргкомітет визначив і нагородив призами найкращих гравців серед юнаків 18 років і молодших і серед дорослих. Ними стали Максим Дейна (“Волинська бандьоха” і Петро Глушко (“Бургер”).

 IMG_8728

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*