Луцьк святкує День Незалежності України

В обласному центрі Волині з нагоди Дня Незалежності України організували чимало святкових заходів. Вони розпочалися на Театральному майдані після богослужіння у Свято-Троїцькому кафедральному соборі.

На урочистості завітали представники влади та духовенства. Окрім того, до святкувань долучилися народний депутат України від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Дмитро Лубінець, керівник обласної партійної організації Роман Романюк та інші члени політичної сили.

IMG_9029

IMG_9036

 

Свою творчість гостям свята дарували маленькі лучани: вони співали пісень та розповідали вірші про любов до Батьківщини.

IMG_9038

 

Божого благословення у непростий для українців час бажав митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

IMG_9046

Вітання лунали від голови Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика. «Ми розуміємо, як тяжко сьогодні відстояти цю незалежність. Я звертаюся до всіх наших воїнів, які сьогодні боронять цю незалежність на Сході країни. Ми схиляємо голови перед тими, хто загинув, і надіємося, що наше українське військо не дасть історії повернутися назад, щоб ми втратили можливість говорити, що я українець і це моя рідна країна», – підкреслив очільник області і закликав краян берегти і шанувати свою державу.

IMG_9051

Злагоди та миру зичив українцям Луцький міський голова Микола Романюк. «Я бажаю, щоб такі сонячні і безхмарні дні були постійно над нашою державою, щоб якомога швидше закінчилася війна, щоб був мир на всій землі. Я бажаю кожному з вас, вашим родинам Божого благословення, бажаю щастя, бажаю удачі. Я щиро дякую лучанам за те, що ви такі є, за те, що ми спільно з вами працюємо над тим, щоб у місті нам жилося краще», – звернувся мер до присутніх.

IMG_9048

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*