У Жидичині замайорів найбільший на Волині Державний Прапор

У селі Жидичин підняли велетенський Прапор України. Урочиста церемонія його підняття відбулася 23 серпня.

За кошти благодійників у Жидичині облаштували основу з бруківки та величезний флагшток, на якому замайорів Прапор України розміром 3 на 6 метрів.

 

IMG_8395

IMG_8396

На церемонії відкриття були присутні голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик, голова Волинького обласного осередку партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Роман Романюк, представники духовенства та небайдужі місцеві жителі.

IMG_8400

IMG_8422

Урочисте дійство розпочалося ходою з величезним Прапором України, честь нести який мали місцеві воїни АТО. До речі, під час урочистостей їх нагородили державними нагородами.

IMG_8401

IMG_8403

IMG_8408

Із напутнім словом до присутніх звернувся митрополит Луцький і Волинський Михаїл. «Бажаю, щоб всі, хто проїжджає по цій землі, бачили, що це територія великої , славної української держави», – наголосив владика.

IMG_8442

IMG_8464

Володимир Гунчик зауважив, що український прапор сьогодні всюди: у мегаполісах і маленьких селах, у бліндажах та окопах. «Дивлячись на нього, згадуємо наших славних предків, які йшли в бій, несучи на своїх знаменах кольори неба і жита», – зазначив голова ОДА і нагадав, що врешті 24 роки тому, піднявши у Києві Прапор України, громадяни ствердили, що Україна відбулася як держава. «Ми єдині: від Заходу до Сходу, від Півночі до Півдня, і нікому не вдасться зламати цю єдність українського народу. Душа українця, його намагання жити вільно у суверенній українській державі показали так званому північному сусіду дух і незламність українського народу. І сьогодні, святкуючи День Державного Прапора, ми низько схиляємо голови у пам’ять про тих, хто, боронячи нашу землю, поліг смертю хоробрих під цими прапорами», – наголосив очільник області.

IMG_8443

А на завершення церковний хор виконав духовний гімн України – «Боже, великий, єдиний».

IMG_8426

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*