У Луцьку відкрили пам’ятник волинським Героям Небесної Сотні

Героя Небесної Сотні Василя Мойсея та його побратимів вшанували скульптурною композицією на могилі полеглого. На урочисте відкриття пам’ятника, яке відбулося 23 серпня на меморіальному комплексі «Вічна слава», прийшли і члени Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

Символічно в День Прапора України, у переддень Незалежності України на меморіалі ттановили скульптурну композицію «Волинські Герої Небесної Сотні» авторства Ірини Дацюк.

Окрім постаті Василя Мойсея у повний зріст, на стелі зображені й інші Герої Небесної Сотні з Волині: Олександр Бадера, Сергій Байдовський, Едуард Гриневич, Юрій Сидорчук, Іван Тарасюк та Віктор Хом’як.

IMG_8779

Почесне право відкрити пам’ятник надали вихованцям Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

IMG_8784

Луцький міський голова Микола Романюк зауважив, що Революція Гідності назавжди змінила свідомість українців і розвінчала міф про псевдодрузів України «Але вона не могла б відбутися без справжніх українців, воля котрих була та є сильнішою від ворожої кулі, сильнішою від страху смерті», – наголосив градоначальник і додав, що саме такими людьми були полеглі Герої.

IMG_8768

Їх пам’ять присутні вшанували хвилиною мовчання і квітами.

IMG_8821

Віддати данину пам’яті Героям, котрі склали голови в боротьбі за краще майбутнє, прийшли народний депутат України від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Дмитро Лубінець, керівник обласного партійного осередку Роман Романюк, очільник міської партійної організації Євген Ткачук та інші члени політичної сили. Вони разом з усіма вшанували подвиг полеглих земляків і поклали квіти до пам’ятника волинським Героям Небесної Сотні.

IMG_8809

IMG_8841

IMG_8864

IMG_8867

IMG_8892

IMG_8906

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*