В’ячеслав Теліцин зібрав до школи малюків з багатодітної родини

Ольга Калита – мати семи чудових лучан, більшість з яких ходять до школи. Їх татко переважно на роботі, тож е часто тішить дітей своєю присутністю. Однак прогодувати таку велику родину у наш час не легко, а не за горами й перше вересня, тож потрібно зібрати діток у школу.

IMG_9232

Цьогоріч у родині Калит маленька Улянка вперше сяде за парту, адже йде на навчання. Тож і їй потрібно придбати усе нове. Тож допомогти вирішив член партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка, директор ТМ «Апельсин» В’ячеслав Теліцин. Дівчинці він подарував великий рюкзак, аби носила лише гарні оцінки та усе, що буде необхідним у навчанні: зошити, ручки, олівці, фарби, щоденник та багато іншого.

IMG_9247

Не оминув він увагою і решту членів родини, усі школярі, а їх у Калит п’ятеро, отримали канцелярію. Арінка і Ельдар, які поки що замалі для навчання, мають гарні альбоми та фарби з олівцями.

IMG_9255

Однак В’ячеслав Теліцин вирішив не просто вручити подарунки, а й провести час з дітьми. Він підготував для них багато цікавих розмальовок й вони спільно малювали цікаві картинки. Старші ж дівчата зробили патріотичний малюнок на асфальті. Лілія розповіла, що її мама навчила малювати Герб України, тож дівчинка пишається своїм вмінням.

IMG_9260

Також дівчатка розповідали вірші та запевняли – обов’язково отримуватимуть лише відмінні оцінки, тож восени запросили члена «Солідарності» приїхати до них, аби перевірити щоденники.

IMG_9278

IMG_9286

IMG_9280

IMG_9284

IMG_9292

IMG_9268

 

IMG_9258

IMG_9304

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*