Ковельчани готуються до Дня міста

«А як ти підготувався до дня міста?». З таким гаслом 4 липня молоді активісти громадської ініціативи «КОВЕЛЬЧАНИ+ПЕРСПЕКТИВИ» вийшли на прибирання засмічених місць берегів річки Турія.

БПП «Солідарність» підтримала ініціативи громадських лідерів та надала їм необхідну допомогу.

IMG_0420

Забруднення річки та відсутність належних місць для відпочинку у місті – є однією з найбільших проблем, що її висловлюють ковельчани в опитуваннях. Місто непристосоване для відпочинку сімей з дітьми, а проблеми забруднення навколишнього середовища не пріоритетними для місцевої влади.

«Складається враження, що наші місцеві депутати не мають власних дітей і не задумуються про їх безпечне майбутнє. А тому молоді люди самі сьогодні вийшли на прибирання берегів річки, щоб показати, що головне не забруднювати навколишнє середовище і привернути увагу до екологічних перспектив міста» – говорить учасник заходу Орися.

IMG_0406

«Ковель – перше місто на шляху з Європи до Києва і створює перші враження в іноземців про нашу державу. А тому хотілося б щоб ці враження, особливо його екологія, були якомога кращі», – висловився активіст громадської ініціативи Руслан.

Нагадаємо, що 24 червня пройшов брифінг, на  якому ініціативна група  створила платформу «Ковельчани + перспективи». Було оголошено про п’ять, на думку громади,важливих проблем міста.Одна з них – екологічна ситуація у Ковелі, зокрема, брудні водойми та непристосованість прибережної смуги.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*